Srpen 2011

Bieber zrušil Prahu a dostal kopačky. Dobře mu tak

27. srpna 2011 v 23:37
Jestli se devatenáctiletá zpěvačka Selena Gomez bála, že Bieber v Praze zvlčí, tak zbytečně. Zpěvák na konci léta nepřijede.
Justin je single.
Přestože ještě před pár dny rozesílala distribuční společnost Magic Box tiskové zprávy, že Bieber se na konci srpna objeví v Praze, teď je všechno jinak.
Rozjívená sedmnáctiletá ikona všech teenagerů zrušila svůj srpnový program s tím, že chce mít do konce léta volno.
Padá tak Bieberova účast v show v kině Atlas, kde se vedle něj chystal exhibovat Justinův místní vzor Ben Cristovao.
Těžko říct, nakolik v rozhodování a rušení výletu do hříšné Prahy hrály roli kopačky, které Bieber dostal od přítelkyně, zpěvačky Seleny Gomez za to, že má špatné kamarády.
Bieber namísto aby poslal Selenu k šípku a jal se brousit fanynky, prý pláče a chce zpěvačku zpět.
Inu, mládí.

JUSTIN BIEBER WAY

25. srpna 2011 v 15:04

Sláva tohohle týpka došla už tak daleko, že v americkém Texasu ve městě Forney po něm pojmenovali ulici.
A nešlo o žádnou malinkou právě vybudovanou silničku, která by potřebovala nové jméno, ale šlo o hlavní silnici, která vede celým městem a už dlouhá léta nese název Main Street!

Na ulici Justina Biebera ji přejmenovala jedenáctiletá Caroline Gonzalez, která se díky výhře ve facebookové soutěži stala na jeden den starostkou města Forney. Na dotaz, proč si vybrala právě Justina, Caroline odpověděla: "Protože ho mám opravdu ráda, jeho muziku i jeho samotného. Myslím, že je skvělé mít v mém městě silnici pojmenovanou po mém oblíbeném zpěvákovi."

Kromě přejmenování ulice si "jednodenní starostka" prohlédla místní hasičskou stanici a vyzkoušela si, jaké to je, sedět na starostovské židli!

Ačkoli se hned druhý den ráno, Justin Bieber Way přejmenovala zpět na Main Street, skutečná místní starostka Darren Rozell tím v žádném případě nechtěla říct, že by zpěváka neměla v lásce. Spíš naopak: "Pokud bude Justin chtít vidět město, ve kterém měl vlastní ulici, přivítáme ho s otevřenou náručí a rádi ho tu pohostíme."

JUSTIN BIEBER: "SELENA GOMEZ JE ÚŽASNÁ!"

25. srpna 2011 v 15:01
Zpěvák otevřeně promluvil o své lásce...
Justin (17) právě objíždí svět se svým turné. Jeho zastávkou bylo i hlavní město Taiwanu Taipei, kde se stal hostem tamní oblíbené TV show a místní moderátor se ho nebál zeptat ani na vztah se Sel (18).

"Selena je ... ah ... ona je úžasná," vykoktal ze sebe Justin, takhle otevřenou otázku totiž nečekal.

"Dělá mě opravdu šťastným," dodal pak ještě překvapený zpěvák, moderátor se ale nenechal odbýt: "Ona nás dělá všechny šťastnými. Takže můžeme říct, že je to skvělá žena?" Na to zaskočený Justin jen odpověděl: "Jo!"

Naštěstí se ale brzy přestal ostýchat a o své lásce naprosto otevřeně řekl: "Jsem ze Sel úplně hotový. Může dělat cokoliv a mě to připadá dokonalé."

Podobně otevřeně nedávno o téhle love-story promluvila i Kouzelnice z Waverly: "Červenám se! On je v mém životě tak dlouho a teprve teď je to něco víc... Je skvělé mít vedle sebe někoho, kdo mi rozumí."

Beliebers - fanynky Justina, ovšem její slova těžko nesou, a tak kdykoli se na veřejnosti objeví podobné prohlášení či společná fotka, Selenina mailová schránka je okamžitě přeplněná nenávistnými zprávami. "Zraňuje mě to, protože nemám pocit, že bych dělala něco špatného, ale nemůžu s tím nic dělat. Lásku si zničit nenechám,"vysvětluje Sel a dodává: "Ještěže moji fans za mnou stále stojí."

SELENA GOMEZ SE V BIKINÁCH STYDÍ

25. srpna 2011 v 15:00
Selena ve svých osmnácti letech cítí, že začíná vypadat spíš jako dospělá žena, než dívka, a hledá tu správnou míru toho, jak být ´tak akorát´ sexy. Ukazovat se v bikinách ji ale dělá pořád problém.
Jasně, že na pódium sexy kostýmy zkrátka patří. Soukromí život je ale jiná věc. Jenže Sel je celebrita, od které se očekává, že bude stále krásná, upravená, dobře naladěná a samozřejmě sexy. Jak se k tomu staví ona?"Teď, když dospívám, a stává se ze mě žena, baví mě na sobě tuhle novou stránku objevovat. Ale pořád se cítím trapně, jakmile mám na sobě bikiny," svěřuje se Sel.

Selena si chce ale určitě zachovat upřímnost k fanouškům. "Nechci se stát jejich vzdálenou, obdivovanou star. Chci k nim mít pořád blízko. Klidně bych šla na oběd s kýmkoliv z mých fanoušků," říká otevřeně. Sama ví, jaké to je, někoho obdivovat. Kdysi sama vzhlížela k Jesse McCartneyovi z kapely N'Sync.


"Neumím být nepřístupná a mí fanoušci se mi za to odvděčují tím, že mě nijak nesledují a neboří můj soukromí život."

Od čeho se Sel ale drží dál, je internet. "Lidi tam řeknou spoustu věcí, které by se dotyčnému nikdy neodvážili sdělit tváří v tvář,"stěžuje si smutně na dobu, kdy začala randit s Justinem Biebrem, což vyvolalo spoustu pomluv právě na netu. "Jsem jenom člověk, takže je jasné, že mě to bolí. Ale občas se už umím dostat i do bodu, kdy se takovým lžím musím jenom smát…"


SELENA GOMEZ ODHALILA SVÁ TAJEMSTVÍ!

25. srpna 2011 v 14:58
Selena po dobu několika týdnů natáčela svou zpověď pro TV stanici "E! Entertainment".
Filmaři Sel doprovázeli na každém kroku, zpovídali její rodinu i přátele. Selena mluvila otevřeně nejen o své kariéře, ale i randění s Justinem nebo o rozvodu rodičů. Pro názor se vydali dokonce i za Seleninou nejlepší kamarádkou, zpěvačkou Taylor Swift.


V pořadu odhaluje Sel svá tajemství. Svěřila se, že nikdy nechtěl být nikomu vzorem. Řekla: "Jsem jenom člověk, nejsem dokonalá, mám své chyby. Moje práce ale je, ukázat svým fanouškům ty lepší stránky."

Když se Selena rozpovídala o rozvodu svých rodičů, bylo vidět, že jí to téma není příjemné ani dnes. Jejich odloučení nesla hodně těžko a vinu za to dávala mamce Mandy. Rozpad rodiny není lehký pro dospělé ani děti a Sel trvalo dlouho, než si našla k mamce znovu vztah. Dnes spolu vychází skvěle.

Na přetřes přišly i první role - v seriálu Barney & Friends, v reklamních spotech nebo ve Spy Kids 3D.

VIDEO BITVA: SELENA VS. DEMI

25. srpna 2011 v 14:57
Které video je lepší: "Who Says" od Seleny Gomez nebo "Skyscraper" Demi Lovato?
Dvě nejlepší kámošky teď soupeří na hudebním poli!
Ze všech stran se na oba klipy valí pochvaly a uznání. Selena slaví úspěch s celým albem ´When The Sun Goes Down´ a pro Demi ´Skyscraper´ znamená návrat po nepříjemném období problémů a léčení, a zároveň možný start dospělé sólové dráhy. Její klip je navíc velmi emotivní, jako by si v něm prožívala vše špatné znovu, ale už jako nová a silnější osobnost.

Který singl je ale lepší? Které video je zajímavější? A kdo podle tebe podává lepší výkon? Podívej se na oba klipy a napiš nám, který z nich a proč tě oslovil víc.

JUSTIN BIEBER A SELENA GOMEZ NA SVATBĚ!

25. srpna 2011 v 14:56
Hvězdný pár se stal nečekanými hosty jedné americké svatby. O tom se ženichovi a nevěstě určitě ani nesnilo...
Justin a Selena si zrovna užívali romantickou večeři v restauraci v Malibu Beach, když se najednou odněkud začali linout zpěvákovy songy. Rozhlédli se a zjistili, že na pláži pod nimi právě probíhá svatba. Na nic nečekali, a přestože nepatřili mezi pozvané hosty, šli se na party podívat.

"Nikdo z hostů netušil, kdo právě teď jí nad nimi. Justinovy písně se pouštěly pořád dokola a on se chtěl jít podívat, komu se jeho muzika tolik líbí," vypráví číšnice z restaurace Adamson House: "Zaplatili a seběhli dolů na pláž, kde způsobili totální poprask. Nejdřív tomu nikdo nechtěl věřit, že jsou skuteční. Bylo to zábavné."

Podle hostů svatební party byl Justin velmi milý, s každým se fotil a nakonec dokonce do mikrofonu novomanželům Rob a Jeanine McCoolovým popřál jen to nejlepší. "Zachoval se opravdu skvěle. Všichni byli z jeho přítomnosti úplně mimo a on byl naprosto cool. Pak řekl do mikrofonu, ať se ženich a nevěsta milují navždy," říká jeden ze svatebních hostů: "Udělal jednu z nejkrásnějších věcí, kterou celebrita může udělat. Jeanine a Rob budou mít perfektní svatební zážitek na celý život."

SELENA GOMEZ: RECEPT NA LÁSKU

25. srpna 2011 v 14:55
Zeptali jsme se Sel na její odchod ze seriálu Kouzelníci z Waverly, na nepříjemné zkušenosti s internetem a hlavně jsme jí poprosili, aby nám prozradila recept na dokonalou lásku...
Bravo GIRL: Co ty a sociální sítě?
Selena:
"Na světě jsou mnohem horší věci než to, že ti někdo přes net napíše, že tě nesnáší. Nechci si ale hrát na hrdinku, takže přiznávám, že se mě haters občas dotknou. Internet miluju i nenávidím. Na mé fanoušky ale myslím pořád. Pokaždé, když jsem dělala nějaké důležité rozhodnutí ohledně filmu, hudby... prostě čehokoliv, jsem si říkala 'Budou na mě pak moji fans pyšní?'. Opravdu takhle přemýšlím."

Bravo Girl: Jak prožíváš svůj konec v show Kouzelníci z Waverly?
Selena:
Snažila jsem se to dlouho v sobě dusit, ale nešlo to. Obrečela jsem to! Celý štáb tvořil dlouhou dobu obrovskou část mého života, oni sledovali, jak vyrůstám, pomáhali mi a ukazovali, co a jak mám dělat. Je velmi těžké od těchhle lidí odejít. Mám pocit, že jsem pořád ta holka, co se z Texasu přestěhovala do L.A., možná trochu moudřejší a starší, ale jsem to pořád já. Na Kouzelníky nikdy nezapomenu."

Bravo Girl: S Justinem jste jako dvě hrdličky. Poraď všem holkám svůj recept na pravou lásku.
Selena:
"Láska je něco nepopsatelně krásného a úžasného, ale často je také složitá a křehká. Musíš si jí užívat, ale také se musíš starat o to, jestli se stejně skvěle jako ty, cítí i tvůj partner. Řídím se podle toho, co mi říká mé srdce. Moje rada na perfektní lásku je: užívat si a být připravená na všechno

SELENA GOMEZ TAKÉ VSADILA NA VLASTNÍ VŮNI

25. srpna 2011 v 14:54
Na business se dala i Selena Gomez, bude mít svůj vlastní parfém.
Selena na něm spolupracovala posledních 12 měsíců a nemůže se dočkat, až si k němu všichni přivoní.

Prozradila nám: "Pracovala jsem na něm skoro celý rok. Strašně mě to bavilo, je to vzrušující práce a hodně mě zajímalo všechno kolem. Podílela jsem se na celém procesu, od vybírán vůní, přes design flakónku až po kampaň. Celý ten proces mě hodně bavil."

Selena tvořila svou vůni se značkou Adrenalina a do obchodů by měla přijít příští rok. Zástupce společnosti řekl: "Byli jsem ze spolupráce se slečnou Gomez nadšení. Více ale prozradíme, až budeme vědět přesné datum, kdy se vůně objeví v obchodech."


Zatímco Sel v této sféře teprve začíná, vůně, na které pracoval její přítel Justin Bieber, se pomalu stává jedním z nejprodávanějších roduktů roku 2011. Jeho Someday vydělala během prvních tří týdnů v řetězcích Macy' s více než 3 miliony dolarů a stane se tak možná nejúspěšnější prodávající se vůní celebrity v celé historii.

Manažerka prodeje, Karen Grant, přiznala: "Neměli jsme tu takový úspěch od vůní Jennifer Lopez's - Glow a Britney Spears - Curious!"

SELENA GOMEZ: "KVŮLI KLUKOVI UŽ SE NEZMĚNÍM!"

25. srpna 2011 v 14:51
Star se už jednou přihodilo, že se kvůli své lásce začala chovat jinak. Kvůli Justinovi to ale nebylo!
Selena (19) se jednou v životě nechala svou láskou unést na tolik, že dělala jen to, co se jejímu tehdejšímu klukovi líbilo. "Nebyla jsem sama sebou,"svěřuje své zkušenosti: "Oblékala jsem se tak, jak si on přál, říkala jen to, co ho bavilo poslouchat a nebyla jsem schopná cokoli rozhodnout bez toho, abych se s ním poradila. Všichni moji kamarádi ho nenáviděli, ale já jsem je neposlouchala. Říkala jsem si, že do našeho vztahu nevidí!"

"Vždycky jsem musela být perfektně upravená, nikdy jsem se před ním neukázala v teplácích, i když je naprosto zbožňuju. Nemohli jsme si koupit jídlo, pokaždé jsme museli jíst ve vybrané restauraci," vzpomíná ´kouzelnice z Waverly´: "Málo jsem se smála, protože výbuchy smíchu byly podle něj neurvalé a nikdy jsem se na party nemohla spontánně zvednout a začít tančit, protože by ho to urazilo. Nedělala jsem nic z toho, co mám ve skutečnosti ráda."

Šílené! Takhle to šlo celý jeden rok až do té doby, než se přítel se Sel začal nudit: "Byla jsem to jen já, kdo se snažil být perfektní. Jemu na mých názorech nezáleželo a dělal si co chtěl." Jen pár dní po rozchodu si zpěvačka uvědomila, že vůbec nebyla sama sebou a zařekla se, že už nikdy nedopustí, aby jí kdokoli změnil.

Své zkušenosti Selena ale v žádném případě nelituje: "Jsem ráda, že mě něco takového potkalo. Teď už vím, že někteří kluci takoví jsou a dokážu je rozpoznat. Jsem silnější a za každou cenu jsem sama sebou. Už nikdy nikomu nedovolím, aby se mnou manipuloval."

SELENA: NA DOVOLENOU NEMÁME ČAS

25. srpna 2011 v 14:50
Justin jako zamilovaný přítel svou lásku hýčká. Naposledy věnoval Seleně jako dárek lahvičku svého parfému.
Justin je prostě romantik a chtěl potěšit Selenu něčím krásným. Proto jí věnoval flakónek vůně Someday, která pod jeho jménem vyšla na začátku tohoto roku. Z vůně se stal rázem bestseller, ale Sel přiznala, že se s ní nevoní každý den.

"Oh, ano, Justin je hodně romantický. Naposledy mi dal lahvičku své vůně Someday. Ví, že já parfémy miluju, ale nejsem ten typ, že bych se voněla každý den stejnou vůní, takže je hodně střídám podle chuti," svěřila se Sel.

"Teď jsem si nejvíc oblíbila Summer of Love od Anna Sui, ten je dokonalý," dává svůj tip.


Selena teď měla nabitý program s propagací singlu Love You Like a Love Songa za chvíli začíná točit nový film, takže příštích pár měsíců jí určitě nezbude čas na společnou dovolenou s Justinem. "Nikam přes léto nejedeme. Já mám celé léto turné a pak mě čeká nový film," nastínila nejbližší plány.

Se singlem Love You Like a Love Song sklízí v hitparádách úspěch. Řekla ale, že určitě nemá nic společného s jejími vztahy. "Ta písnička je o pochopení lásky. O tom, jaký je ten prvotní pocit, někomu úplně podlehnout. Všichni ho máme rádi a chceme ho zažívat znovu a znovu…"

Justin Bieber má už i vlastní ulici: Jmenuje se po něm!

25. srpna 2011 v 14:46
Už za svého života se dočkal zpěvák Justin Bieber (17) pojmenování ulice svým jménem. V texaském Forney skutečně projížděli v úterý 16. srpna třídou Justina Biebera. Bylo to možné proto, že toho dne úřadovala na radnici jedenáctiletá Caroline Gonzalez.

Vyhrála v soutěži jednodenní výměnu života se starostou. Ten celou soutěž vymyslel, aby v mladé generaci vzbudil zájem o městskou politiku. A jedenáctiletá Caroline využila hned první minuty v úřadu k tomu, aby přejmenovala ulici Main Street na třídu Justina Biebera.
Už za svého života se dočkal zpěvák Justin Bieber (17) pojmenování ulice svým jménem. V texaském Forney skutečně projížděli v úterý 16. srpna třídou Justina Biebera. Bylo to možné proto, že toho dne úřadovala na radnici jedenáctiletá Caroline Gonzalez.
Cedule stála městskou kasu 20 dolarů a byla na ulici vyvěšena jen v úterý 16. srpna. "Mám Justina Biebera opravdu ráda a říkala jsem si, že by bylo skvělé, kdyb

Vyhrála v soutěži jednodenní výměnu života se starostou. Ten celou soutěž vymyslel, aby v mladé generaci vzbudil zájem o městskou politiku. A jedenáctiletá Caroline využila hned první minuty v úřadu k tomu, aby přejmenovala ulici Main Street na třídu Justina Biebera.
Cedule stála městskou kasu 20 dolarů a byla na ulici vyvěšena jen v úterý 16. srpna. "Mám Justina Biebera opravdu ráda a říkala jsem si, že by bylo skvělé, kdybychom měli ulici v našem městě v jeho jméně. Myslela jsem si, že je to dost dobré, a pokud by tu Justin Bieber byl, asi bych omdlela," jásala jedenáctiletá starostka nad svým idolem.

Radní zatím o trvalém názvu ulice ve jménu Justina Biebera neuvažují také proto, že se názvy ulic vybírají podle osob již zesnulých.
ychom měli ulici v našem městě v jeho jméně. Myslela jsem si, že je to dost dobré, a pokud by tu Justin Bieber byl, asi bych omdlela," jásala jedenáctiletá starostka nad svým idolem.

Radní zatím o trvalém názvu ulice ve jménu Justina Biebera neuvažují také proto, že se názvy ulic vybírají podle osob již zesnulých.

SELENA GOMEZ & JUSTIN BIEBER: ROZCHOD?

25. srpna 2011 v 13:29
Skončí drsný spor mezi zamilovanými stars rozchodem?
Proč se Justin (17) a Sel (19) vůbec hádají? Zpěvačce vadí kamarádi jejího kluka. Podle ní jde totiž o lidi, kteří by mohli Justinovi způsobit pořádné trable! Jak na to star přišla? Nejlepšími kámoši, s nimiž se Justin stýká téměř každý den, jsou: Chris Brown, který zbil svou někdejší přítelkyni Rihannu, Lil Wayne - americký raper odsouzený za nelegální držení zbraní a zpěvák Sean Kingston, na jehož denním pořádku byly v dřívějších dobách krádeže!

Selena proto už mockrát svému příteli radila, aby se s těmito lidmi přestal stýkat, že to ublíží nejen jemu, ale i jeho a její kariéře. Justin si ale její slova k srdci nevzal. Ba co víc, na nedávný Selenin koncert vzal s sebou Seana Kingstona.

To, co se strhlo po vystoupení ve zpěvaččině šatně, by si podle přítomných svědků nikdo nepřál zažít: "Strhla se drsná hádka. Křičeli na sebe a byli k nezastavení. Trvalo to opravdu dlouho, až Sel nakonec řekla, že by si měli od sebe odpočinout aspoň do doby než skončí její tour."

Justin prý na nic nečekal a z její šatny rychle vyběhl: "Snažil se to zakrýt, ale viděla jsem jak pláče. Je naprosto jasné, že Selenu moc miluje," dodává ještě jedna členka zpěvaččina týmu.

Už v neděli byl sice pár společně spatřen na předávání cen Teen Choice Awards, podle přítomných hostů bylo ovšem na první pohled jasné, že mezi nimi není všechno v pořádku. Sel párkrát Justina kvůli fotografům políbila, nikdy to ale nebylo na ústa, vždycky jen na tvář nebo na čelo. Doufáme, že se vše brzy vysvětlí.

Zůstanou spolu Selena Gomez a Justin Bieber nebo se rozejdou? Hlasuj v anketě!

SELENA GOMEZ CHYSTÁ TURNÉ!

25. srpna 2011 v 13:27
Dostali jsme ze Sel (18) všechny informace o jejím songu Who Says, o albu When The Sun Goes Down a také o turné, na které se letos chystá vydat.

O songu Who Says

"Je to velmi silná písnička, něco jako hymna. Má skvělý příběh, který si každý prožil, proto je tak oblíbená. Když ji v rádiu slyšeli lidé od Foxu, usoudili, že je dokonalá pro film Monte Carlo, který jsme společně natáčeli. Jsem šťastná, že si ten song vybrali touhle cestou, znamená to totiž, že je opravdu povedený."

O albu When The Sun Goes Down

"Tohle CD je oproti těm minulým daleko pozitivnější. Chtěla jsem, aby rozdávalo dobrou náladu, a to se doufám daří. Song Who Says takový je, píší mi to fanoušci, že jim dělá radost. Některé písně jsou sice o rozchodech a různých bolístkách, ale i tak si myslím, že je to pozitivní a hlavně velmi výrazné album, které lidem dodává odvahu."

O připravovaném turné

"Rozdělili jsme ho do čtyřech částí, já budu v každé z nich jinak oblečená a převlékat se budou i tanečníci a tanečnice. Scéna bude obklopená velkoplošnými obrazovkami s projekcí a já budu jen zpívat, tančit budu naprosto minimálně. Hlavně si ta vystoupení chceme všichni pořádně užít. Bude to jedna velká party, slibuju." :-)

JUSTIN BIEBER CHCE JÍT NA VYSOKOU

25. srpna 2011 v 13:25
Kanadský zpěvák doufá, že si jednou prohloubí své vzdělání...
Justin (17) nestuduje střední školu, tak jako jeho obyčejní vrstevníci, ale má vlastního tutora, tedy osobního učitele, osobního patrona, který dohlíží na to, aby se i během svých cest učil to, co právě probírají jeho spolužáci na střední. Justin na něj nedá dopustit a tvrdí, že jeho tutor je tak svědomitý, že bude skvěle připraven na to, aby se v budoucnu dostal na vysokou školu.

Říká: "Pokud to má kariéra dovolí, určitě se budu snažit pokračovat dál ve studiu. Učení mi docela jde, ale v tuhle chvíli není mojí prioritou. Docházím do školy naprosto minimálně, ale můj tutor poctivě dbá na to, abych se učil všechno, co se tam probírá. I když... musím přiznat, že některé předměty, jako je například matematika, mi moc nejdou."

Pokud tedy na nějakou VŠ Justin půjde, bude to nejspíš jedna z uměleckých škol. "Lidé si myslí, že jsem jen nástroj mého manažera na vydělávání peněz, ale není to tak, jsem opravdový umělec," vysvětluje Justin a jeho tutor dodává: "Má talent nejen na zpěv, ale i na hraní na různé nástroje. Naučil se hrát na piano, bicí, kytaru a trubku. To neumí jen tak někdo. Rozhodně mu doporučím, aby se v budoucnu věnoval hudbě."

A kdyby to se zpíváním nevyšlo, Justin se nezhroutí. "Stojím nohama na zemi," tvrdí: "Je mi jasné, že to, co se teď kolem mě děje, jednou musí skončit. Mám skvělou rodinu a přátele, nepotřebuju miliony fanoušků k tomu, aby mi zvyšovali ego a říkali mi, jak jsem úžasný. Věřím své práci a to mě dělá silným!"

JUSTINOVY NEJOBLÍBENĚJŠÍ SINGLY

25. srpna 2011 v 13:23
Koho poslouchá Justin Bieber a z jaké music si bere inspiraci? Prozradil nám svých 5 nejoblíbenějších singlů!
Vlastně to není ani zvláštní. Kadeřníci se také nechávají stříhat, doktoři musí někdy k doktorům a zpěváci zase poslouchají hudbu jiných zpěváků.

Justin se nám svěřil, která hudba se dotýká právě jeho a kterou rád poslouchá, když jede autem nebo když si chce udělat pohodu doma. Každý svůj oblíbený singl také okomentoval, proč zrovna ten se dostal do jeho Top5. Jsou tam i jeho dva kousky...

JUSTIN BIEBER: PROJEKCE NEVER SAY NEVER V ČR!

25. srpna 2011 v 13:22
Magic Box bude od 31.8. distribuovat DVD Justin Bieber: Never Say Never.
Tento film u nás bohužel nebyl uveden v kině, společnost Magic Box však udělá jedinou DVD exklusivní projekci pro vybrané výherce TV Óčka a Fajn radia! Film se bude promítat v úterý 30.8. v kině Atlas (Sokolovská, Praha 8) od 14:00 hod.

DVD bude křtít finalista Česko Slovenské SuperStar Ben Cristovao a moderátorského mikrofonu se ujme Petr Vágner.

Vstupenky na tuto projekci nejsou a nebudou k dostání v běžné prodejní distribuci! Můžeš ale zkusit štěstí a vyhrát je ve zmíněných médiích. Na Óčku se bude soutěžit v pořadu Mixxxer v termínu od 10.8. - 25.8.2011, na Fajn radiu v pořadu To Nejnovější (18.00 - 19.00 hod.) v termínu 22. - 26.8.2011.

Magic Box chystá v rámci projekce menší překvapení, ale účast samotného Justina Biebra zde v ČR zcela vylučuje.


Podívej se na trailer Never Say Never

SELENA GOMEZ A JUSTIN BIEBER SI DÁVAJÍ PAUZU!

25. srpna 2011 v 13:21
Zpěvák dostal "kopačky" kvůli svým kamarádům...
Selena (19) a Justin (17) prožívali ještě donedávna opravdovou love-story! Trable a s nimi spojené drsné hádky však přišly ve chvíli, kde Justin začal trávit víc a víc času se svými kámoši, jako jsou Lil Wayne (odsouzený za nelegální držení zbraně), Sean Kingston (v dětství se živil jako kapesní zloděj) nebo Chris Brown (v roce 2009 brutálně napadl svou tehdejší přítelkyni Rihannu).

A právě kriminální minulost zpěvákových nejbližších přátel Selenu pěkně štve! Několikrát svému klukovi domlouvala, aby se s těmito lidmi nestýkal, že pro něj samotného ani pro jeho kariéru nejsou žádným přínosem. "Sel mu řekla, ať se na ně vykašle dřív, než ho zatáhnou do nějakého maléru. Měla o něj strach," vysvětluje zpěvaččina známá s tím, že Selena se bála i o svoji kariéru: "Nechce, aby si ji její fanoušci spojovali s těmito lidmi. Ona mezi ně nepatří a patřit nechce."

Justin ale na slova svojí holky totálně kašlal a navíc přivedl Seana Kingstona minulý týden na Selenin koncert! To byla pro Sel poslední kapka a podle členů jejího týmu ji nikdy nikdo předtím takhle vytočenou neviděl. "Strašně se pohádali, trvalo to snad hodinu a Sel mu nakonec řekla, že by si měli dát pauzu aspoň do té doby, než skončí své turné," říká ještě kamarádka.

Podle očitých svědků Justin nesl toto Selenino rozhodnutí velmi těžce a ze zpěvaččiny šatny odcházel v slzách. "Stále ji miluje," dodává svědkyně celé hádky: "Trhalo mi srdce, vidět ho, jak pláče!" Na nedělním předáváním Teen Choice Awards však byli Selena a Justin spolu. Je tedy možné, že se usmířili.

Zachovala se Selena Gomez správně nebo je Justin Bieber v právu?

JUSTIN BIEBER MÁ HEBREJSKÉ TETOVÁNÍ

25. srpna 2011 v 13:19
Asi bude něco pravdy na tom, že jedním tetováním člověk začne, a pak už to jede. Dokazují nám to i celebrity, které se rády chlubí novými úlovky. To poslední má Justin naprosto stejné se svým tátou.
Justin už má dvě tetování - hvězdu na předloktí a siluetu racka na boku. Při své návštěvě Izraele ale zašli s tátou Jeremym do tetovacího salonu a oba si dali udělat naprosto totožnou kérku. Nechali si společně vytetovat slovo 'Yeshua', což je hebrejský výraz pro Ježíše, na levý bok těla.

Justin sice vyrůstal převážně s mamkou Patti, k tátovi měl ale vždycky blízko. Řekl nám: "Mám s tátou skvělý vztah, i když jsem s ním vlastně nevyrůstal. Když jsem byl ale malý, učil mě hrát na kytaru, třeba 'Knockin' on Heaven's Door' od Boba Dylena." A dodává: "A taky mě učil řídit, to byla dost pecka!"

Justin sice nevysvětlil, proč se s tátou rozhodli zrovna pro tohle tetování, jeho manažer Scooter Braun, který vyznává židovskou víru, ale prozradil, že se před vystoupením pokaždé modlí, a to jak v angličtině, tak hebrejsky:"Justin mě slyšel, jak se modlím hebrejsky a chtěl vědět, co to znamená. Řekl jsem mu to, a od té doby se modlí v obou jazycích."


ZMRZLINA Á LA JUSTIN BIEBER

25. srpna 2011 v 13:18
Ne, nechutná to jako Justinův parfém Someday, ale jeho vůní je inspirovaný i tenhle nový zmrzlinový pohár!
Parfémovaná zmrzlina? To už by bylo asi moc! Tak chutná aspoň jako parfém Someday? Naštěstí ne! Jediné, co má tenhle luxusní zmrzlinový pohár s Justinem a jeho vůní společné je, že mu byla inspirací.
Tuhle zmrzku podle Justina si můžeš dát v obchodním domě Harrods, samozřejmě v Londýně.

Originální pohár se jmenuje 'Bieber Bocker Glory' a tvoří jej vanilková zmrzlina, čerstvé maliny a hrušky, levandulový posyp a zdobí jej jedlé třpytky. S pohárem samozřejmě dostaneš i letáček o parfému Someday. Tahle cool dobrůtka tě přijde na 32 liber, což v přepočtu dělá 896 Kč! To je trochu láce, za zmrzlinu...


Stejně ale, jako výdělek z prodeje parfému, jdou i zisky z tohoto zmrzlinového poháru na charitu. Justin je připisuje organizaci Make-A-Wish-Foundation