JUSTIN BIEBER CHCE JÍT NA VYSOKOU

25. srpna 2011 v 13:25
Kanadský zpěvák doufá, že si jednou prohloubí své vzdělání...
Justin (17) nestuduje střední školu, tak jako jeho obyčejní vrstevníci, ale má vlastního tutora, tedy osobního učitele, osobního patrona, který dohlíží na to, aby se i během svých cest učil to, co právě probírají jeho spolužáci na střední. Justin na něj nedá dopustit a tvrdí, že jeho tutor je tak svědomitý, že bude skvěle připraven na to, aby se v budoucnu dostal na vysokou školu.

Říká: "Pokud to má kariéra dovolí, určitě se budu snažit pokračovat dál ve studiu. Učení mi docela jde, ale v tuhle chvíli není mojí prioritou. Docházím do školy naprosto minimálně, ale můj tutor poctivě dbá na to, abych se učil všechno, co se tam probírá. I když... musím přiznat, že některé předměty, jako je například matematika, mi moc nejdou."

Pokud tedy na nějakou VŠ Justin půjde, bude to nejspíš jedna z uměleckých škol. "Lidé si myslí, že jsem jen nástroj mého manažera na vydělávání peněz, ale není to tak, jsem opravdový umělec," vysvětluje Justin a jeho tutor dodává: "Má talent nejen na zpěv, ale i na hraní na různé nástroje. Naučil se hrát na piano, bicí, kytaru a trubku. To neumí jen tak někdo. Rozhodně mu doporučím, aby se v budoucnu věnoval hudbě."

A kdyby to se zpíváním nevyšlo, Justin se nezhroutí. "Stojím nohama na zemi," tvrdí: "Je mi jasné, že to, co se teď kolem mě děje, jednou musí skončit. Mám skvělou rodinu a přátele, nepotřebuju miliony fanoušků k tomu, aby mi zvyšovali ego a říkali mi, jak jsem úžasný. Věřím své práci a to mě dělá silným!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama