JUSTIN BIEBER MÁ HEBREJSKÉ TETOVÁNÍ

25. srpna 2011 v 13:19
Asi bude něco pravdy na tom, že jedním tetováním člověk začne, a pak už to jede. Dokazují nám to i celebrity, které se rády chlubí novými úlovky. To poslední má Justin naprosto stejné se svým tátou.
Justin už má dvě tetování - hvězdu na předloktí a siluetu racka na boku. Při své návštěvě Izraele ale zašli s tátou Jeremym do tetovacího salonu a oba si dali udělat naprosto totožnou kérku. Nechali si společně vytetovat slovo 'Yeshua', což je hebrejský výraz pro Ježíše, na levý bok těla.

Justin sice vyrůstal převážně s mamkou Patti, k tátovi měl ale vždycky blízko. Řekl nám: "Mám s tátou skvělý vztah, i když jsem s ním vlastně nevyrůstal. Když jsem byl ale malý, učil mě hrát na kytaru, třeba 'Knockin' on Heaven's Door' od Boba Dylena." A dodává: "A taky mě učil řídit, to byla dost pecka!"

Justin sice nevysvětlil, proč se s tátou rozhodli zrovna pro tohle tetování, jeho manažer Scooter Braun, který vyznává židovskou víru, ale prozradil, že se před vystoupením pokaždé modlí, a to jak v angličtině, tak hebrejsky:"Justin mě slyšel, jak se modlím hebrejsky a chtěl vědět, co to znamená. Řekl jsem mu to, a od té doby se modlí v obou jazycích."


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama