JUSTIN BIEBER: "SELENA GOMEZ JE ÚŽASNÁ!"

25. srpna 2011 v 15:01
Zpěvák otevřeně promluvil o své lásce...
Justin (17) právě objíždí svět se svým turné. Jeho zastávkou bylo i hlavní město Taiwanu Taipei, kde se stal hostem tamní oblíbené TV show a místní moderátor se ho nebál zeptat ani na vztah se Sel (18).

"Selena je ... ah ... ona je úžasná," vykoktal ze sebe Justin, takhle otevřenou otázku totiž nečekal.

"Dělá mě opravdu šťastným," dodal pak ještě překvapený zpěvák, moderátor se ale nenechal odbýt: "Ona nás dělá všechny šťastnými. Takže můžeme říct, že je to skvělá žena?" Na to zaskočený Justin jen odpověděl: "Jo!"

Naštěstí se ale brzy přestal ostýchat a o své lásce naprosto otevřeně řekl: "Jsem ze Sel úplně hotový. Může dělat cokoliv a mě to připadá dokonalé."

Podobně otevřeně nedávno o téhle love-story promluvila i Kouzelnice z Waverly: "Červenám se! On je v mém životě tak dlouho a teprve teď je to něco víc... Je skvělé mít vedle sebe někoho, kdo mi rozumí."

Beliebers - fanynky Justina, ovšem její slova těžko nesou, a tak kdykoli se na veřejnosti objeví podobné prohlášení či společná fotka, Selenina mailová schránka je okamžitě přeplněná nenávistnými zprávami. "Zraňuje mě to, protože nemám pocit, že bych dělala něco špatného, ale nemůžu s tím nic dělat. Lásku si zničit nenechám,"vysvětluje Sel a dodává: "Ještěže moji fans za mnou stále stojí."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama