Zamilovaný Justin Bieber: Je mu sedmnáct a už se chce ženit!

15. září 2011 v 17:07 | Zamilovaný Justin Bieber: Je mu sedmnáct a už se chce ženit!
Před pár týdny to tak ale skoro nevypadalo. Média totiž informovala o jejich rozchodu! Důvodem měly být zpěvákovi kamarádi z branže s bohatou kriminální minulostí, kteří se Seleně moc nelíbili a vadilo jí, že se s nimi Justin přátelí. Pár však všem nepřejícím vytřel zrak. Na předávání cen Teen Choice Awards se ukázali ruku v ruce a něžnostmi na veřejnosti rozhodně nešetřili.
Mladičký zpěvák překvapil svým přiznáním v nedávném rozhovoru. Sdílí jeho touhy po svatbě i jeho přítelkyně Selena Gomez?
Justin dokonce neodolal ani během předávání cen MTV Video Music Awards a políbil Selenu v přímém přenosu! Jeho přítelkyně mu momentálně velmi chybí, protože je na světovém turné.


Možná si ale bude muset zvykat i na jeho horší stránky. Justin se totiž přiznal, že nosí raději dámské džíny než pánské, a tak Selena může počítat s tím, že se jí začnou ztrácet její oblíbené kousky z šatníku. "Holčičí džíny nosím už delší dobu, protože mi padnou. Není to nějaký trend, prostě mi to tak vyhovuje," přiznal zpěvák.
Justin také pracuje na vánočním albu. Zisk z jeho prodeje poputuje na pomoc sociálně slabším rodinám. "S mámou jsme toho neměli moc, a tak jsem si řekl, že pokud jednou budu slavný a bohatý, budu pomáhat takovýmto lidem," svěřil se Justin. Takových vlastností si u něj Selena jistě cení.

Jediné, co ochrání Selenin šatník před Justinovým nájezdem, je, že spolu pár zatím nebydlí. A jak se zdá, je v tomto ohledu Justin hodně konzervativní. "Nebudeme bydlet spolu, dokud se nevezmeme," prohlásil v nedávném rozhovoru pro list Life and Style. "V tak pětadvaceti, šestadvaceti bych už byl rád ženatý a pomýšlet na rodinu. Chtěl bych být mladým otcem," dodal lamač dívčích srdcí.
Kanadský zpěvák Justin Bieber oslavil sice teprve sedmnácté narozeniny a mnozí ho považují za nevyzrálého teenagera, ale láska dělá divy. Mladá hvězda v nedávném rozhovoru pro Women´s Wear Daily bez problémů přiznala, že nejpozději do pětadvaceti let si chce založit rodinu a oženit se, což je v dnešních časech u mladých mužů vzácné.

"Chci být úspěšný a ještě toho hodně dosáhnout, ale chci být i otcem," řekl. Každá z jeho fanynek by se chtěla stát jeho vyvolenou. Justin tu svou už ale našel, alespoň to tak momentálně vypadá. Není jí nikdo jiný, než zpěvačka a herečka Selena Gomez, která je o téměř dva roky starší než on.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama