Říjen 2011

Tato svůdná Argentinka tvrdí: Strávila jsem noc s Justinem Bieberem po jeho koncertě

28. října 2011 v 18:13
Macarena Lemos a Justin Bieber.
Mladičký pěvecký idol Justin Bieber (17) nedávno koncertoval mimo jiné v Argentině, kde jeho návštěva způsobila obrovský rozruch a pozdvižení. Tamní modelka Macarena Lemos nejspíš celou událost vyhodnotila jako ideální příležitost, jak i na sebe upoutat pozornost, a tak začala tvrdit, že s Bieberem strávila noc v hotelu.
O blonďaté Macareně by se v tomto smyslu nemluvilo poprvé, proslavila se totiž už jako svůdnice, které podlehl například argentinský fotbalista Lionel Messi, kterému se přezdívá "nový Maradona".
K údajné společné noci s teprve sedmnáctiletým kanadským zpěvákem mělo dojít během jeho pobytu v Rio de Janeiru, a to v hotelu Faena. Justin, který už několik měsíců chodí se Selenou Gomez, tam byl prý doprovázen několika modelkami, s nimiž povečeřel. Na pokoj si však měl odvézt pouze Macarenu.
Samotný Justin se k případu nevyjadřuje a možná ani nemá důvod, o jeho údajném románku s Argentinkou totiž informují převážně jen latinskoamerická média.

Sladká Selena Gomez má v posteli pěkné zvíře. A není to Justin Bieber

28. října 2011 v 18:11
S roztomilým štěňátkem Baylorem odpočívala v posteli zpěvačka a herečka Selena Gomez. Devatenáctiletá dívka se necítila dobře, tak svůj londýnský koncert v pondělí odzpívala s vypětím sil a když se vrátila do svého pokoje, byla vyčerpaná.
"Londýne, nevím, jak ti mám za dnešní noc poděkovat a omlouvám se, že jsem nemocná," napsala pak zpěvačka na Twitter. Svůj vzkaz doprovodila právě fotkou, na níž leží s Baylorem v posteli a na notebooku společně sledují seriál Přátelé.
Nemocná Selena se svým novým přítelem v posteli.
Opuštěné štěňátko si se svým přítelemJustinem Bieberem (17) pořídila o víkendu z útulku v kanadském Winnipegu. Seleně totiž chyběli psi, které měla stále kolem sebe, když bydlela u rodičů.

Justin Bieber ohrožoval dopravu nedovoleným předjížděním. Závodil s kamarády na dálnici

28. října 2011 v 18:08
Sedmnáctiletý Justin Bieber má rozumu tolik, co běžný sedmnáctiletý teenager. A přestože se občas snaží šířit do světa moudra, je to nedospělý kluk, pro něhož je silné auto hračkou. Jenže taková hračka může být dost nebezpečná, když v ní jede po rychlostní silnici a závodí se stejně vyspělými kamarády. Policie tentokrát Bieberovo dovádění řešila jen domluvou.
Kanadský zpěvák se honil s kamarády na dálnici v Los Angeles a v jednu chvíli se natlačil na policejní vůz. Dopravní hlídka ho tak zastavila a dala mu řádné kázání. "Tentokrát jsme řešili incident pouze domluvou," potvrdil mluvčí California Highway Patrol.
Justin závodil ve svém sportovním voze Cadillac upraveném do podoby Batmana. Spolu s ním na veřejné komunikaci nebezpečné manévry předváděli dva kamarádi, jeden ve voze Range Rover, černý Rolls-Royce řídil Sean Kingsto

nejhavěši kluci jsou:

21. října 2011 v 11:20
1. Princ William
2. David Guetta
3. Cristiano Ronaldo
4. Piers Morgan
5. Mark Zuckerberg
6. Steve Jobs
7. Justin Bieber
8. Sir Alex Ferguson
9. Charlie Sheen
10. lord alan sugar
11. barack obama
12. Daniel Radcliffe
13. Tinie Tempah
14. Brad Pitt
15. Kanye West
16. Anonym
17. Robert Pattinson
18. Lionel Messi
19. George Clooney
20. David Beckham

DEMI LOVATO: "SELENA GOMEZ JE JAKO MOJE SESTRA!"

19. října 2011 v 10:14
Demi je šťastná, že ji její dávná přítelkyně nezavrhla ve chvíli, kdy se léčila z duševní choroby!
Demi (19) a Selena (19) se skamarádily už před dvanácti lety, kdy se potkaly na natáčení TV show Barney and Friends a Demi si moc cení toho, že jejich přátelství stále trvá: "Jsme si velmi blízké, něco jako sestry!"

"Moc si vážím toho, že se Sel ode mne neodvrátila ve chvíli, kdy jsem měla velké problémy. O pár přátel jsem v té době přišla...," svěřuje se ještě star.

"Selena mi tehdy volala a plakala do telefonu," vypráví Demi:"Říkala jsem jí: 'Co pláčeš? To já bych měla brečet, já jsem na léčení.' A ona na to, že má o mě strach a jestli se o mě v sanatoriu dobře starají. Odpověděla jsem jí, že se o mě starají báječně, že nemusí mít strach. Bylo to opravdu milé!"

Demi ještě dodává: "Prožila jsem se Selenou víc než půlku mého života. Vážím si jí a kdybych o ni jakýmkoli způsobem přišla, byla bych ta nejsmutnější holka na světě. Přátelství s ní je víc, než jakýkoli jiný vztah."Usmívající se

Přítelkyni Justina Biebera Selenu Gomez se chystali zavraždit. Víme, kdo a proč

18. října 2011 v 14:52
Selena Gomez, devatenáctiletá zpěvačka a přítelkyně Justina Biebera (17), žije ve strachu a pod dohledem policie. Psychicky nemocný muž je údajně totiž údajně posedlý myšlenkou, že ji zabije a dokonce už se ji pokoušel vyhledat.
Sedmačtyřicetiletý Thomas Brodnicki se se svým ďábelským záměrem svěřil psychiatrovi, který jej vyšetřuje poté, co hrozil, že "lidem na ulici vyškrábe oči".
Brodnicki podle Selenina právníka prozradil, že se jen kvůli zpěvaččině vraždě vydal přes celé Spojené státy z Chicaga do Los Angeles, kde se se dívku pokusil třikrát vyhledat na místě, kde skutečně dříve pracovala.
Muž psychiatrovi řekl, že se na svém vražedném plánu domlouval s bohem. Pravdou je, že Brodnicki už má v záznamech, že se v minulosti dopustil stalkingu, policisté tedy jeho výhružky neberou na lehkou váhu. Na jejich radu Selena požádala soud, aby muži zakázal se k ní přiblížit

Koukejte, kdo všechno si při koncertech po vzoru Michaela Jacksona sahá do rozkroku

12. října 2011 v 19:08
Michael Jackson se po své smrti stal legendou podobně jako Marilyn Monroe či Elvis Presley. Pro mnohé hvězdy dnešního hudebního nebe se stal vzorem a spousta dalších lidí se jej snažila napodobovat. Obvykle to byl jeho charakteristický taneční styl, ale světe div se, mnoho slavných hvězd si z jeho nezapomenutelných tanečních kreací vybrala právě tu nejkontroverznější, a to sahání do rozkroku.
Samotný Jackson kdysi uvedl, že se stal tento taneční prvek u něj natolik automatický, že už si později ani neuvědomoval, že jej dělá. Mají to snad podobně i současné o mnoho mladší hvězdy? Téměř s železnou pravidelností si toto "sáhnutí" zopakují na koncertech před běsnícím publikem. Dokáže je snad řvoucí dav tisíců fanoušků vyburcovat natolik, že se nakonec odvážou do takové míry a zcela přirozeně použijí tento pohyb?
Michael Jackson inspiroval hudební hvězdy i v tomto tanečním prvku...RihannaAť už jhttp://mediaKaty PerryChristina AguileraLady Gagae to Chris BrownNicki Minajjak Madonnachce, ve fotogalerii máte možnost vidět, kdo všechno se nechal Michaelem Jacksonem inspirovat. Ze zpěvaček nechybí napříkladRihanna (23), Katy Perry, Madonna (53) či Lady Gaga (25). Ze slavných mužů pak zpěváci Usher, Chris Brown či idol mladých dívek Justin Bieber (17UsherJessie JJustin Bieber

JUSTIN BIEBER: NABÍDKA DO MUZIKÁLU

11. října 2011 v 16:32
Justin dostal zajímavou nabídku, a to zahrát si roli v muzikálu "Les Miserables".
"Les Miserables" - Bídníci, je muzikál, sklízející úspěchy po celém světě. Samozřejmě se hrál i u nás a někdo z vás se možná byl na jeho českou verzi podívat také v Praze.

Teď se bude "Les Miserables" uvádět v Kanadě, a jeho producent Cameron Mackintosh by na pódiu rád uvítal kanadského rodáka Justina Biebera jako Mariuse.
Cameron tuhle roli neobsazuje 'známou tváří' poprvé. Už dříve právě Mariuse nabídl Nicku Jonasovi v londýnské verzi.


Cameron prozradil: "Budeme mít kompletně celou kanadskou produkci. Muzikál bude mít premiéru při otevření Royal Alex v červenci 2012. Rád bych tam slyšel Justina Biebera zpívat 'Empty Chairs at Empty Tables'. Prosím, šiřte tohle světem, že by jsme byli víc než potěšení, kdyby roli přijal," vzkazuje.


Pro kanadské vystoupení se chystá přepracovaná verze muzikálu, který je inspirovaný stejnojmenným románem Victora Huga, s hudbou Claude-Michel Schonberga a Alaina Boublila. S novou verzí čeká na diváky i nová scéna a kulisy, které se inspirovaly obrazy samotného Victora Huga.

"Rozhodl jsem se přepracovat původní verzi, když jsem si spočítal, že se tenhle muzikál uvádí už 25 let!" prozradil Cameron. "Diváci vždycky chtějí něco nového a po 25 letech si to už zaslouží. Myslím, že se nám povedlo do téhle klasiky dostat čerstvý vítr, a také proto bychom chtěli vidět i na jevišti 'čerstvou krev'," vrátil se k přání, aby si v muzikálu zazpíval Justin Bieber.

:D

10. října 2011 v 11:07

sel

8. října 2011 v 12:47
Popelka ♥♥Kráska a zvíře ♥♥Šípková Růženka ♥♥Princezna na hrášku ♥♥

JUSTIN BIEBER A SELENA GOMEZ: POZVÁNKA K BECKHAMOVÝM!

7. října 2011 v 18:57
Dva hvězdné páry se nejspíš už brzy setkají při obědě.
Justin a slavný fotbalista David Beckham, jehož synové Brooklyn (12), Romeo (9) a Cruz (6) jsou zpěvákovými velkými fanoušky, se potkali už několikrát a podle Justinových slov si padli do oka:"Skvěle si rozumíme. David je milý a vtipný člověk."Romeo je navíc tak velkým zpěvákovým obdivovatelem, že když se Beckhamovým nedávno narodila vytoužená dcera Harper Seven, chtěl, aby ji rodiče pojmenovali Justin Bieber Beckham. :-)

Ačkoli se s Beckhamovými chlapci vídá Justin poměrně často, sportovcovu manželku, zpěvačku a bývalou členku skupiny Spice Girls, Victorii ještě poznat nestihl: "Působí na mě jako opravdu cool rodina. Rád bych s nimi strávil víc času a moc by mě těšilo, kdyby se z nás stali opravdoví přátelé."

Zdá se, že Justinův sen se už brzy splní. Beckhamovi totiž pozvali jeho a Selenu, se kterou od března randí, na společný oběd. "Hledáme teď všichni volný termín ve svých diářích, kdybychom společné jídlo uskutečnili. Všichni jsme velice vytížení."

Justin ještě na závěr dodává: "Oni jsou vážně skvělí. Poslal jsem po Davidovi klukům pár podepsaných dárků, jako CD, trička a podobně a pokaždé, když jsem je pak potkal, tak mi za ně moc děkovali a říkali, jak si jich váží. Victoria mě pokaždé nechává pozdravovat, takže i když jsem jí nikdy osobně neviděl, musím říct, že je vážně sladká. Těším se, až ji poznám a až je uvidím všecSTARS: Justin Bieber a Selena Gomez: Pozvánka k Beckhamovým! - fotohny dohromady. Jednou bych chtěl mít taky takovou rodinu."


polibek

6. října 2011 v 14:25
že by dostal justin od seleny polibe?

nwm

6. října 2011 v 14:24
Kdo ma hezčí dort?Napište prosím komentař.tyhle dorty:Justin Jedlé dekorace Cake TopperBarbie Cake TopperJonas Brothers Děti narozeniny BATTISTELLA dort výzdobaJedlé Jonas Brothers Narozeninový dort Topper obrázkuHannah Montana sluchátka Děti narozeniny BATTISTELLA dort výzdobami se libi všechni dorty

jb

5. října 2011 v 20:14 | ja
Fenu Alex ♥

JUSTIN BIEBER: "NA VÁNOČNÍM ALBU BUDE I USHER!"

5. října 2011 v 13:41
Zpěvák prozradil, že nahrávání alba skončilo. Vánoční desku tak čeká už jen výroba a CD s názvem Under The Mistletoe (Pod jmelím) se 1. listopadu může začít prodávat.
Kromě Lil Waynea, který s Justinem přezpíval song How To Love, se na CD objeví i zpěvákův kámoš Usher. "Jo, je to tak. Mělo to být překvapení, ale fans to nějak zjistili, takže potvrzuji - Usher bude na mém vánočním albu," říká k tomu Justin (17). Už se těšíme...

ruzne obrazky

4. října 2011 v 14:19

Mladičká zpěvačka Selena Gomez v roli moderátorky: Bude uvádět MTV Europe Music Awards 2011

4. října 2011 v 14:12
Zpěvačka, herečka a přítelkyně Justina Biebera (17) Selena Gomez (19) bude moderátorkou. Krásná brunetka bude uvádět slavnostní udílení hudebních cen MTV Europe Music Awards 2011, které se uskuteční 6. listopadu 2011 v Belfastu. Přenos z galavečera budou moci sledovat i diváci česko-slovenské verze MTV.
"Jsem z toho nadšená - můj sen se splnil. Je to obrovská událost a je mi ctí, že budu její součástí," nechala se slyšet Selena.
Podle původních zpráv měla MTV Europe Music Awards moderovat herečka Miley Cyrus. Důvod změny moderátorky není známý. Gomez bude kromě samotného moderování show komentovat na Twitteru a také na webové stránce mtvema.com.
Selena Gomez
Jistě nikoho nepřekvapí, že nominace tento rok ovládla americká zpěvačkaLady Gaga (25), která bude bojovat o šest cen. V kategorii Nejlepší interpret z České republiky a ze Slovenska je nominován Ben Cristovao (24), Charlie Straight, Debbi, PSH a Rytmus (34)

Selena Gomez

2. října 2011 v 10:05

Justin Bieber

2. října 2011 v 10:01