To je vášeň: Koukněte, co vyvádí Justin Bieber se Selenou Gomez

1. října 2011 v 20:48
Vypadá snad takhle pár procházející krizí ve vztahu? Ať tomu bylo jakkoli, spekulace o rozchodu této mladé dvojice jsou nejspíš zcela zažehnány. Justin Bieber (17) se Selenou Gomez (19) spolu strávili víkend v Los Angeles a pořádně to mezi nimi jiskřilo. Nemohli se od sebe hnout ani na chvíli. Během romantické procházky po pláži se drželi za ruce a líbali jako čerstvě zamilovaný páreček.
Důvodem jejich chvilkového rozchodu, který údajně proběhl začátkem srpna, bylo Justinovo přátelství s lidmi, které Selena v jeho okolí nechtěla vidět. Justinovi prý učarovali jeho pěvečtí kolegové Sean Kingston, který měl mít dřív problémy s krádežemi. Rovněž z kamarádství svého přítele s Lilem Waynem nebyla Selena nadšená. Natož pak s rapperem Chrisem Brownem, který před časem zmlátil svou expřítelkyni Rihannu.
Justin dal přednost Seleně před kamarády.
Zdá se, že Justin si utřídil priority a Selena u něj nad kamarády zvítězila. Bieber, který byl nedávno vyhlášen nejbohatším hollywoodským teenagerem, to tak nejspíš s o dva roky starší Selenou myslí skutečně vážně. Před pár dny dokonce prohlásil, že by byl rád mladým otcem. Oženit se a mít potomka by chtěl kolem 25 let
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama