Tento mladík tvrdí: „Dítě Justina Biebera není jeho, ale moje!“

9. listopadu 2011 v 19:19
Devatenáctiletý John Terranova říká, že je otcem čtyřměsíčního Tristyna, kterého má mít Mariah Yeater s Justinem Bieberem.Příběh o údajném otcovství Justina Biebera (17) se i nadále zamotává. Poté, co jeho fanynka Mariah Yeater (20) začala prohlašovat, že porodila známému zpěvákovi syna, Bieber souhlasil, že podstoupí testy otcovství. Do případu se však nyní vložil i bývalý přítel dvacetileté Kaliforňanky John Terranova (19), který tvrdí, že je otcem dítěte on.
Mariah se tak nejspíš snažila "hodit" otcovství na více potenciálních tatínků. John se údajně s Mariah seznámil na střední škole pro problémové studenty v Las Vegas a chodili spolu několik měsíců. Poté, co se rozešli a matka čtyřměsíčního Tristyna se odstěhovala do Kalifornie, po nějaké době kontaktovala Johna s informací, že je těhotná a on je otcem jejího dítěte.
Samotná Yeater však médiím zarputile tvrdila, že k početí dítěte došlo loni 25. října, a to poté, co ji ochranka zpěváka propašovala po koncertě v Los Angeles do zákulisí. Bieber prý ještě mladé ženě přiznal, že to pro něj byla první sexuální zkušenost.
Mariah žádá zpěváka, aby se podrobil testům otcovství a k věci se postavil jako muž a své dítě náležitě zaopatřil. Pokud by se však tato informace potvrdila, fanynce hrozí dokonce i vězení, jelikož v době, kdy k události mělo dojít, bylo Bieberovi teprve 16 let, což kalifornské zákony považují za trestné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama