BABYSKANDÁL JUSTINA BIEBERA POKRAČUJE

2. prosince 2011 v 17:25
Aféra s otcovstvím Justina Biebera nabírá na obrátkách. Grády všemu nasadil Mariin ex-přítel, který prozradil, jak že to s otcovstvím chlapečka vlastně je.
Mnoho povyku pro nic, dalo by se říct. Mariah proletěla všemi médii, užila si svých pět minut slávy, a teď aby se s ostudou zahrabala hluboko pod zem!
K otcovství miminka se totiž hlásí její ex- Robbie Powell.

Minulý týden se Justin dostavil na test DNA, aby prokázal, že on není otcem Mariina dítěte. Tento týden se ale na stejné testy dostavil i Robbie Powell, který s Mariah chodil v době, kdy otěhotněla. A co víc, tvrdí, že právě on je otcem miminka a nechce si svá práva nechat vzít!

Robbie se už prý nemohl dívat na to, jak se jeho 'bývalka' snaží skrz jejich dítě získat pozornost médií, a snad i nějakou tu tučnou sumičku. Objevily se dokonce i SMS zprávy, prokazující, že jde jen o skandál, který měl mladé matce zajistit finance. Zajímavé...


Faktem ale zůstává, že Mariah stále ještě neposkytla vzorky DNA svého dítěte ke srovnání, a její právní zástupce požaduje opakované zkoušky od Justina, aby se prokázalo, že nejde o podvrh s jeho DNA. Není to trochu podezřelé?

STARS: Babyskandál Justina Biebera pokračuje - foto
Vypadá to, že rozuzlení tohohle příběhu je na dosah, cesta k němu je ale pěkně peprná :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama