To je úlet. Justin Bieber se před fanoušky kryl zlatou maskou

11. ledna 2012 v 11:52
Zpěvák Justin Bieber (17) má po celém světě milióny faonušků, proto není divu, že se snaží svou identitu na veřejnosti občas skrývat. Ovšem tak neobvyklý způsob, jaký mladá celebrita zvolila, na něj spíš upozornil.
Oblíbená kanadská hvězda si vyšla na procházku ve Venice Justinovi se v masce muselo hrát velmi nepříjemně.Beach s kamarádem a se svým otcem Jeremym. I když si na obličej nasadil zlatou masku, mnoho kolemjdoucích ho poznalo, zvláště díky výraznému tetování Ježíše Krista na jedné z jeho nohou.
Justin, který v březnu oslaví své osmnácté narozeniny, tvoří pár s velmi půvabnou zpěvačkou Selenou Gomez. Ta v rámci nedávného rozhovoru pro jednu rozhlasovou stanici odpověděla na otázku, jak se vypořádává s nenávistí Justinových fanynek: "Je to trochu divné, ale chápu je. Je úžasné vidět, kolik nadšených fanoušků existuje." Popová hvězda si vyšla ven s otcem a kamarádem v nezvyklé masce.Zpěvák si chtěl odpočinout od fanoušků, proto zakryl svůj obličej.Popová hvězda si vyšla ven s otcem a kamarádem v nezvyklé masce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama