JUSTIN BIEBER PRCHAL PŘED FANOUŠKY

2. února 2012 v 13:35

Zdroj: Isifa.com
Všude, kde se Justin objeví, se na něj tlačí davy fanoušků i paparazziů. Někdy to je ale na mladou star moc a vezme nohy na ramena...
Podobné to bylo i na letišti v Paříži. Fanoušků tam stálo tolik, že měl Justin problém i vylézt z auta. Jeho bodyguardům trvalo drhanou chvíli, než mu uvolnili mezi šílícími fanynkami a obrázku chtivými fotografy uličku.
Když se Justin konečně z černé dodávky dostal, bylo na něm vidět, že je toho na něj moc. Žádný známý úsměv a rozdávání podpisů. Místo toho zabořil pohled do země, obličej schoval za ruce, aby se chránil před blesky fotoaparátů, a co nejrychleji zmizel v budově letiště.


Některé fanoušky to nemile překvapilo, ale většina z nich ho chápe. Sám Justin se dokonce později na Twitteru za svůj úprk omluvil. "Sápalo se tam na mě 20 paparazziů. Nemám moc rád, když mám kolem sebe málo místa a jediné, co jsem v tu chvíli chtěl, bylo dostat se za 'gate'," vysvětlil Justin.

"Na videu to sice vypadá, že utíkám od svých fanoušků, ale to bych nikdy neudělal. Opravdu jsem se chtěl zbavit jen těch dotěrných fotografů,"
dodal.

"Moji fanoušci jsou pro mě všechno, Je mi moc líto, že jsem to musel udělat. Miluju všechny BELIEBERS!"


Justin se dále omluvil i tím, že čím je starší, tím víc si uvědomuje, že by měl takové situace umět zvládat. Učí se to, ale je přeci jenom jen člověk. I tak ale cítil, že musí svým fanouškům podat vysvětlení.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama